Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Новини

Трішки гумору у стрічку від учнів 6 класу. Дякуємо ЗСУ заможливість навчатись!!!

Щоб виростали в нас найкращії сини
І доньки-україночки під ясним небом
Щоб не було ніде у світі вже війни,
Лиш добрий мир,і все в житті як треба
Дякуємо ЗСУ за можливість працювати та навчатися
Учні 6 класу

Новорічні композиції 2023 у Мельнико-Мостищенській гімназії філії ОЗЗСО "Черченський ліцей"

7 грудня відзначають Всесвітній день української хустки - потужного оберега в усі часи та всіх поколінь.

Привітання до Дня Збройних сил України Мельнико-Мостищенська гімназія-філія ОЗЗСО "Черченський ліцей"

25 листопада стартувала акція «16 днів проти насильства», яка триватиме до 10 грудня 2023 року. Метою акції є збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у громадян, створити в регіоні соціальний простір, вільний від насильства, не допускати його прояви та комплексно реагувати.

30 листопада 2023 о 21:55 | Матвійчук О. М. | немає коментарів

Учні 6 класу Мельнико-Мостищенської гімназії-філії ОЗЗСО «Черченський ліцей» долучились до акції «Запали свічу»

25 листопада 2023 о 20:09 | Матвійчук О. М. | немає коментарів

Квест-гра "Нація нескорених"
21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Цього дня, з інтервалом у дев’ять років, розпочалися дві доленосні для сучасної України події: Помаранчева революція 2004-го та революція Гідності 2013-го.

22 листопада 2023 о 22:00 | Матвійчук О. М. | немає коментарів

Ласкаво просимо до перегляду патріотичної вистави "Як маленький Гриць Україну рятував", яку підготували здобувачі освіти Мельнико-Мостищенської гімназії
Метою вистави є патріотичне виховання дітей, прищеплення їм любові до рідної Батьківщини та формування національної свідомості.
Добро перемогло зло, так і рідна наша Україна обов'язково переможе

День матері – найзворушливіше свято у світі. Адже саме образ матусі – це єдиний і неповторний образ жінки, яка завжди розуміє й пробачає, жаліє і самовіддано любить незважаючи ні на що.
В цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих матусь з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.
З нагоди свята учні долучились до загальношкільного флешмобу «Дякую тобі, мамо!» та виразили слова привітання і вдячності своїм матусям.

Калина – пісня, пам’ять і надія України, її душа і таїна, світло, що осяває весь світ. Символічно, саме в цей нелегкий для нашої країни час у Мельнико-Мостищенській гімназії -філії ОЗЗСО "Черченський ліцей" було проведено акцію «Посади калину – відроди Україну!».